Osoby Jednostki i podmioty Tematy Dokumenty i informacje Struktura organizacyjna Instrukcja Redakcja BIP Strona WWW BIP.gov.pl Szukaj Statystyki Strony usunięte Klauzula RODO
Strona główna » Dokumenty » Komunikaty » Rozpoczęcie konsultacji społecznych dotyczących projektu uchwały Rady Miejskiej w Rydzynie w sprawie wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji.

Rozpoczęcie konsultacji społecznych dotyczących projektu uchwały Rady Miejskiej w Rydzynie w sprawie wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji.


Konsultacje mają na celu zebranie od interesariuszy rewitalizacji uwag, opinii i propozycji dotyczących projektu uchwały Rady Miejskiej w Rydzynie w sprawie zasad wyznaczenia składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji.
Konsultacje społeczne przeprowadzone odbywają się od dnia 19.05.2017 r. do dnia 17.06.2017 r. W związku z powyższym, osoby zainteresowane mogą zapoznać się z w/w projektem uchwały:
• w Urzędzie Miasta i Gminy Rydzyna, ul. Rynek 1, w godzinach pracy Urzędu,
• na stronie internetowej www.rydzyna.pl, w zakładce „Rewitalizacja Gminy Rydzyna” oraz na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy Rydzyna pod adresem: www.bip2-rydzyna.065.pl/.

Przewidziano następujące formy konsultacji społecznych:
1. Zbieranie uwag w formie papierowej. Uwagi i wnioski można składać :
• pocztą tradycyjną na adres: ATMOTERM S.A., ul. Łangowskiego 4, 45-031 Opole (wykonawca opracowania),
• osobiście w Urzędzie Miasta i Gminy Rydzyna, ul. Rynek 1 w godzinach pracy Urzędu,
2. Zbieranie uwag w formie elektronicznej, bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem elektronicznym, na adres e-mail: rewitalizacja-rydzyna@atmoterm.pl.
3. Zbieranie uwag w wersji elektronicznej za pomocą ankiety online (CAWI), do której link dostępny będzie na stronie internetowej www.rydzyna.pl, w zakładce „Rewitalizacja Gminy Rydzyna” oraz na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy Rydzyna pod adresem www.bip2-rydzyna.065.pl/ w terminie trwania konsultacji społecznych.
4. Zbieranie uwag ustnych (w Urzędzie Miasta i Gminy Rydzyna, w pokoju nr 11).


Pliki do pobrania:Informacje powiązane:
Typ dokumentu: Komunikaty
Kadencja: Kadencja VII (2014 - 2018)
Autor informacji: Kornel Malcherek
Informację wprowadził: Bartek Matyla
Opublikowany dnia: 2017-05-12
Wprowadzony do BIP dnia: 2017-07-17
Ilość zmian wpisu: 1 - pokaż poprzednie wersje


Powiadom o zmianach w tym dokumencieUrząd Miasta i Gminy Rydzyna
ul. Rynek 1, 64-130 Rydzyna
tel. (065) 538 84 34 , fax (065) 538 85 13
e-mail: rydzyna@rydzyna.pl